Seizoen Buitenspel 2026/2027

Gespeeld
8
Gewonnen
6
Gelijkgespeeld
2
Verloren
0
Doelpunten
24
Doelpunten per duel
3,0
Doelpunten tegen
9
Doelsaldo
+15
Clean sheets
2
Thuisbalans
2-1-0
Uitbalans
4-1-0

Gemiddeld per wedstrijd

Balbezit
61,0%
Schoten
22,6
Schoten op doel
8,9
Grote kansen
4,8
Corners
6,6
Passnauwkeurigheid
88,9%
Overtredingen
9,1

Gemiddelden over de laatste 10 wedstrijden met statistieken.

In de beste elf

Eredivisie · Buitenspel 2026/2027
Weekselecties
1
Rondes vertegenwoordigd
1/3
In team v/h seizoen
1

Ajax was in 1 van 3 afgeronde rondes vertegenwoordigd.

Ronde 11 · voorlopig · telt nog niet mee

Nog onvoldoende wedstrijdgegevens.

Hoe tellen we?

Elke speler in een afgeronde weekelf telt als één selectie, voor de club van die ronde. Meerdere spelers in dezelfde ronde tellen als één vertegenwoordigde ronde. De seizoenself is een actuele selectie, geen verzameling weekselecties. Nog niet opgeslagen rondes zijn berekend met het huidige scoremodel en kunnen nog wijzigen.

Opstelling · 4-3-3

6 van de laatste 9 duels in 4-3-3

Topspelers

Programma

Sparta Rotterdam — Ajax
Sparta Rotterdam
Zo 25 Okt16:45Eredivisie · Ronde 10
Ajax
SPR16%Gelijk19%AJA65%
Nog geen inzetten
Ajax — AZ Alkmaar
Ajax
Gisteren21:00Eredivisie · Ronde 11
AZ Alkmaar
AJA52%Gelijk23%AZ26%
Nog geen inzetten
FC Twente — Ajax
FC Twente
Zo 8 Nov14:30Eredivisie · Ronde 12
Ajax
TWE40%Gelijk27%AJA33%
Nog geen inzetten
Ajax — ADO Den Haag
Ajax
Zo 22 Nov14:30Eredivisie · Ronde 13
ADO Den Haag
AJA40%Gelijk27%ADO33%
Nog geen inzetten
Feyenoord — Ajax
Feyenoord
Zo 29 Nov14:30Eredivisie · Ronde 14
Ajax
FEY40%Gelijk27%AJA33%
Nog geen inzetten
Ajax — FC Utrecht
Ajax
Zo 6 Dec14:30Eredivisie · Ronde 15
FC Utrecht
AJA40%Gelijk27%UTR33%
Nog geen inzetten

Recente vorm

FC Groningen — Ajax
FC Groningen
Zo 18 Okt2–5Eredivisie · Ronde 9
Ajax
GRO32%Gelijk24%AJA44%
Nog geen inzetten
Ajax — NEC Nijmegen
Ajax
Za 10 Okt1–1Eredivisie · Ronde 8
NEC Nijmegen
AJA57%Gelijk20%NEC23%
Nog geen inzetten
Ajax — Excelsior
Ajax
Za 19 Sep2–2Eredivisie · Ronde 7
Excelsior
AJA63%Gelijk20%EXC17%
Nog geen inzetten
Ajax — Willem II
Ajax
Di 15 Sep5–1Eredivisie · Ronde 3
Willem II
AJA83%Gelijk11%WIL6%
Nog geen inzetten
Fortuna Sittard — Ajax
Fortuna Sittard
Za 12 Sep1–5Eredivisie · Ronde 6
Ajax
FOR27%Gelijk22%AJA51%
Nog geen inzetten
Ajax — PSV
Ajax
Za 5 Sep1–3Eredivisie · Ronde 5
PSV
AJA50%Gelijk22%PSV27%
1 speler2,5K munten
Telstar — Ajax
Telstar
Zo 30 Aug0–4Eredivisie · Ronde 4
Ajax
Nog geen inzetten
Ajax — Sion
Ajax
Do 27 Aug5–3Europa Conference League 26/27 · Play-offs – return
Sion
AJA40%Gelijk27%SIO33%
Nog geen inzetten
Sion — Ajax
Sion
Do 20 Aug2–4Europa Conference League 26/27 · Play-offs – heen
Ajax
SIO40%Gelijk27%AJA33%
Nog geen inzetten

Selectie (59)

Cijfers over dit seizoen, alle competities samen. Rating is het gemiddelde wedstrijdcijfer; impact telt doelpunten, assists, verdedigend werk en meer, gewogen naar positie.

Keepers

#SpelerWMinGAGKRKRatingImpact
1Marc ter Stegen1091900006,875
26Maarten Paes545200006,775
1Vitezslav Jaros––––––––
22Joeri Heerkens––––––––
51Charlie Setford––––––––
52Paul Reverson––––––––
58Valentijn van der Velde––––––––
62Aymean el Hani––––––––

Verdedigers

#SpelerWMinGAGKRKRatingImpact
30Aaron Bouwman121.01210207,082
15Youri Baas1189520207,084
12Caio Henrique1273902106,775
2Lucas Rosa972502207,287
3Anton Gaaei762611107,389
5Owen Wijndal961111006,879
6Thilo Kehrer536411007,386
17Daley Blind431600007,185
36Dies Janse525300107,288
21Jofre Torrents1800006,6–
4Ko Itakura––––––––
32Takehiro Tomiyasu––––––––
37Josip Sutalo ––––––––
47Oleksandr Zinchenko––––––––
50Marvyn Muzungu––––––––
53Mylo van der Lans––––––––
57Jinairo Johnson––––––––
64Kennynho Kasanwirjo––––––––

Middenvelders

#SpelerWMinGAGKRKRatingImpact
24Jorthy Mokio1591332406,983
10Oscar Gloukh1490454007,698
18Davy Klaassen 1488381107,289
8Julian Brandt1384580007,598
6Youri Regeer858001207,385
68Abdellah Ouazane1451313307,291
4Sofyan Amrabat637000006,979
28Yves Bissouma 11200006,4–
67Mohamed Jabou Abdalla1410007,2–
8Kenneth Taylor––––––––
16James McConnell––––––––
21Branco van den Boomen––––––––
28Kian Fitz-Jim––––––––
44Mark Verkuijl––––––––
48Sean Steur––––––––
55Tijn Peters––––––––

Aanvallers

#SpelerWMinGAGKRKRatingImpact
23Steven Berghuis1175825107,798
9Kasper Dolberg953233007,287
99Tolu Arokodare1147772007,6103
38Marcos Leonardo1142820106,568
20Oliver Edvardsen830011007,086
11Mika Godts428613008,0115
11Viktor Tsygankov521410006,982
7Maher Carrizo28300007,0–
7Simon Adingra13300007,0–
19Don-Angelo Konadu11800006,6–
43Rayane Bounida11200006,4–
7Raúl Moro––––––––
9Brian Brobbey––––––––
20Bertrand Traoré––––––––
26Amourricho van Axel Dongen  ––––––––
59Emre Ünüvar––––––––
66Pharell Nash––––––––