Seizoen Buitenspel 2026/2027

Gespeeld
5
Gewonnen
3
Gelijkgespeeld
1
Verloren
1
Doelpunten
15
Doelpunten per duel
3,0
Doelpunten tegen
9
Doelsaldo
+6
Clean sheets
0
Thuisbalans
1-1-1
Uitbalans
2-0-0

Gemiddeld per wedstrijd

Balbezit
58,4%
Schoten
17,3
Schoten op doel
6,0
Grote kansen
3,6
Corners
6,2
Passnauwkeurigheid
87,5%
Overtredingen
10,5

Gemiddelden over de laatste 10 wedstrijden met statistieken.

In de beste elf

Eredivisie · Buitenspel 2026/2027
Weekselecties
1
Rondes vertegenwoordigd
1/3
In team v/h seizoen
0

PSV was in 1 van 3 afgeronde rondes vertegenwoordigd.

Team v/d week

Team v/h seizoen · nu

Momenteel geen spelers in de seizoenself.

Ronde 11 · voorlopig · telt nog niet mee

Nog onvoldoende wedstrijdgegevens.

Hoe tellen we?

Elke speler in een afgeronde weekelf telt als één selectie, voor de club van die ronde. Meerdere spelers in dezelfde ronde tellen als één vertegenwoordigde ronde. De seizoenself is een actuele selectie, geen verzameling weekselecties. Nog niet opgeslagen rondes zijn berekend met het huidige scoremodel en kunnen nog wijzigen.

Opstelling · 4-5-1

7 van de laatste 10 duels in 4-5-1

Topspelers

Programma

PSV — Feyenoord
PSV
Zo 25 Okt14:30Eredivisie · Ronde 10
Feyenoord
PSV52%Gelijk19%FEY29%
Nog geen inzetten
PSV — Willem II
PSV
Gisteren18:45Eredivisie · Ronde 11
Willem II
PSV95%Gelijk3%WIL1%
Nog geen inzetten
PSV — Club Brugge
PSV
Wo 4 Nov21:00Champions League · Competitiefase
Club Brugge
PSV40%Gelijk27%BRU33%
Nog geen inzetten
SC Cambuur — PSV
SC Cambuur
Zo 8 Nov16:45Eredivisie · Ronde 12
PSV
CAM40%Gelijk27%PSV33%
Nog geen inzetten
NEC Nijmegen — PSV
NEC Nijmegen
Za 21 Nov16:30Eredivisie · Ronde 13
PSV
NEC40%Gelijk27%PSV33%
Nog geen inzetten
Real Madrid — PSV
Real Madrid
Di 24 Nov21:00Champions League · Fixture 19872597
PSV
RMA40%Gelijk27%PSV33%
Nog geen inzetten

Recente vorm

Porto — PSV
Porto
Di 20 Okt0–1Champions League · Competitiefase
PSV
FCP41%Gelijk27%PSV32%
Nog geen inzetten
ADO Den Haag — PSV
ADO Den Haag
Za 17 Okt2–1Eredivisie · Ronde 9
PSV
ADO7%Gelijk10%PSV82%
Nog geen inzetten
RB Leipzig — PSV
RB Leipzig
Di 13 Okt1–0Champions League · Competitiefase
PSV
RBL35%Gelijk23%PSV42%
Nog geen inzetten
PSV — SC Heerenveen
PSV
Vr 9 Okt2–0Eredivisie · Ronde 8
SC Heerenveen
PSV72%Gelijk14%HEE13%
Nog geen inzetten
FC Twente — PSV
FC Twente
Zo 20 Sep3–2Eredivisie · Ronde 7
PSV
TWE32%Gelijk22%PSV46%
Nog geen inzetten
PSV — Sparta Rotterdam
PSV
Zo 13 Sep4–1Eredivisie · Ronde 6
Sparta Rotterdam
PSV83%Gelijk10%SPR7%
Nog geen inzetten
PSV — Shakhtar Donetsk
PSV
Do 10 Sep1–1Champions League · Competitiefase
Shakhtar Donetsk
PSV40%Gelijk27%SHK33%
Nog geen inzetten
Ajax — PSV
Ajax
Za 5 Sep1–3Eredivisie · Ronde 5
PSV
AJA50%Gelijk22%PSV27%
1 speler2,5K munten
FC Utrecht — PSV
FC Utrecht
Zo 30 Aug1–6Eredivisie · Ronde 4
PSV
Nog geen inzetten

Selectie (45)

Cijfers over dit seizoen, alle competities samen. Rating is het gemiddelde wedstrijdcijfer; impact telt doelpunten, assists, verdedigend werk en meer, gewogen naar positie.

Keepers

#SpelerWMinGAGKRKRatingImpact
32Matej Kovar131.18600006,980
1Nick Olij––––––––
24Niek Schiks––––––––
41Khadim Ngom––––––––
51Tijn Smolenaars––––––––

Verdedigers

#SpelerWMinGAGKRKRatingImpact
8Sergiño Dest111.00532207,384
4Armando Obispo1297701406,982
6Ryan Flamingo1266910107,090
2Lutsharel Geertruida861011107,082
18Filip Kostic739000106,778
3Yarek Gąsiorowski Hernandis622100006,373
25Kiliann Sildillia310100005,8–
33Essien Bassey1800007,0–
2Anass Salah-Eddine––––––––
36Wessel Kuhn––––––––
38Fabian Merién––––––––
39Adamo Nagalo––––––––

Middenvelders

#SpelerWMinGAGKRKRatingImpact
17Mauro Júnior1298212107,185
24Kodai Sano1194310107,182
5Ivan Perisic1281021107,389
7Ruben van Bommel1175422407,186
21Sven Mijnans1269742207,389
10Paul Wanner952602007,081
31Noah Fernandez843810107,182
35Ayoni Santos733600006,876
19Esmir Bajraktarevic728912007,192
23Joey Veerman29900017,1–
42Shuryjano Cornecion23400006,4–
22Jerdy Schouten  ––––––––
34Ismael Saibari––––––––
35Joël van den Berg––––––––
47Tai Abed––––––––
50Nicolas Verkooijen––––––––
56Jim Koller––––––––

Aanvallers

#SpelerWMinGAGKRKRatingImpact
20Guus Til131.07161007,282
9Ricardo Pepi851430006,775
37Amir Bouhamdi827002006,995
27Dennis Man615800106,565
23Mikkel Bro Hansen26300006,6–
14Alassane Pléa12201007,0–
10Sam Lammers––––––––
11Couhaib Driouech ––––––––
21Myron Boadu––––––––
25Sami Ouaissa––––––––
40Robin van Duiven––––––––