NEC Nijmegen

NECSeizoen Buitenspel 2026/2027

  1. G
  2. G
  3. G
  4. V
  5. G

Seizoen Buitenspel 2026/2027

Gespeeld
6
Gewonnen
3
Gelijkgespeeld
1
Verloren
2
Doelpunten
11
Doelpunten per duel
1,8
Doelpunten tegen
8
Doelsaldo
+3
Clean sheets
1
Thuisbalans
1-0-2
Uitbalans
2-1-0

Gemiddeld per wedstrijd

Balbezit
55,9%
Schoten
13,5
Schoten op doel
4,2
Grote kansen
2,2
Corners
4,8
Passnauwkeurigheid
78,3%
Overtredingen
10,1

Gemiddelden over de laatste 10 wedstrijden met statistieken.

In de beste elf

Eredivisie · Buitenspel 2026/2027
Weekselecties
2
Rondes vertegenwoordigd
2/3
In team v/h seizoen
0

NEC Nijmegen was in 2 van 3 afgeronde rondes vertegenwoordigd.

Team v/d week

Team v/h seizoen · nu

Momenteel geen spelers in de seizoenself.

Ronde 11 · voorlopig · telt nog niet mee

Nog onvoldoende wedstrijdgegevens.

Hoe tellen we?

Elke speler in een afgeronde weekelf telt als één selectie, voor de club van die ronde. Meerdere spelers in dezelfde ronde tellen als één vertegenwoordigde ronde. De seizoenself is een actuele selectie, geen verzameling weekselecties. Nog niet opgeslagen rondes zijn berekend met het huidige scoremodel en kunnen nog wijzigen.

Opstelling · 3-4-3

8 van de laatste 8 duels in 3-4-3

Topspelers

Programma

NEC Nijmegen — FC Groningen
NEC Nijmegen
Zo 25 Okt14:30Eredivisie · Ronde 10
FC Groningen
NEC51%Gelijk21%GRO28%
Nog geen inzetten
SC Heerenveen — NEC Nijmegen
SC Heerenveen
Gisteren18:45Eredivisie · Ronde 11
NEC Nijmegen
HEE42%Gelijk22%NEC36%
Nog geen inzetten
FC Utrecht — NEC Nijmegen
FC Utrecht
Zo 8 Nov20:00Eredivisie · Ronde 12
NEC Nijmegen
UTR40%Gelijk27%NEC33%
Nog geen inzetten
NEC Nijmegen — PSV
NEC Nijmegen
Za 21 Nov16:30Eredivisie · Ronde 13
PSV
NEC40%Gelijk27%PSV33%
Nog geen inzetten
NEC Nijmegen — FC Twente
NEC Nijmegen
Zo 29 Nov20:00Eredivisie · Ronde 14
FC Twente
NEC40%Gelijk27%TWE33%
Nog geen inzetten
Sparta Rotterdam — NEC Nijmegen
Sparta Rotterdam
Za 5 Dec18:45Eredivisie · Ronde 15
NEC Nijmegen
SPR40%Gelijk27%NEC33%
Nog geen inzetten

Recente vorm

NEC Nijmegen — Fortuna Sittard
NEC Nijmegen
Zo 18 Okt2–2Eredivisie · Ronde 9
Fortuna Sittard
NEC61%Gelijk19%FOR20%
Nog geen inzetten
Ajax — NEC Nijmegen
Ajax
Za 10 Okt1–1Eredivisie · Ronde 8
NEC Nijmegen
AJA57%Gelijk20%NEC23%
Nog geen inzetten
NEC Nijmegen — Go Ahead Eagles
NEC Nijmegen
Zo 20 Sep1–1Eredivisie · Ronde 7
Go Ahead Eagles
NEC54%Gelijk19%GAE27%
Nog geen inzetten
SC Cambuur — NEC Nijmegen
SC Cambuur
Za 12 Sep3–0Eredivisie · Ronde 6
NEC Nijmegen
CAM11%Gelijk12%NEC77%
Nog geen inzetten
NEC Nijmegen — Excelsior
NEC Nijmegen
Di 8 Sep2–2Eredivisie · Ronde 3
Excelsior
NEC56%Gelijk20%EXC23%
Nog geen inzetten
NEC Nijmegen — Feyenoord
NEC Nijmegen
Za 5 Sep1–3Eredivisie · Ronde 5
Feyenoord
NEC45%Gelijk21%FEY34%
Nog geen inzetten
PEC Zwolle — NEC Nijmegen
PEC Zwolle
Za 29 Aug1–3Eredivisie · Ronde 4
NEC Nijmegen
Nog geen inzetten
Bodø / Glimt — NEC Nijmegen
Bodø / Glimt
Di 25 Aug3–0Champions League · Play-offs – return
NEC Nijmegen
BOD40%Gelijk27%NEC33%
Nog geen inzetten
NEC Nijmegen — Bodø / Glimt
NEC Nijmegen
Wo 19 Aug1–3Champions League · Play-offs – heen
Bodø / Glimt
NEC40%Gelijk27%BOD33%
Nog geen inzetten

Selectie (53)

Cijfers over dit seizoen, alle competities samen. Rating is het gemiddelde wedstrijdcijfer; impact telt doelpunten, assists, verdedigend werk en meer, gewogen naar positie.

Keepers

#SpelerWMinGAGKRKRatingImpact
1Gonzalo Crettaz 1189000016,570
12Nikolas Polster431700007,089
22Jasper Cillessen––––––––
36Freek Entius––––––––
38Joep Geneste––––––––
38Martijn Overmars––––––––

Verdedigers

#SpelerWMinGAGKRKRatingImpact
21Tobias Storm121.09500306,680
24Deveron Fonville 974900006,885
2Brayann Pereira745300306,779
17Bram Nuytinck731400006,692
73Gabriel Brás429300106,569
66Almugera Kabar627200206,377
3Philippe Sandler524100106,999
4Perr Schuurs619022007,0104
22Ahmetcan Kaplan 210900007,3–
5Mitchel Bakker24500006,6–
5Thomas Ouwejan––––––––
14Eli Dasa––––––––
15Jetro Willems––––––––
24Calvin Verdonk––––––––
33Yousri Sbai––––––––
42Yassin Moslih––––––––
44Mees Rensen––––––––

Middenvelders

#SpelerWMinGAGKRKRatingImpact
9Tjaronn Chery 1193842007,484
6Darko Nejasmic1191210007,080
99Clement Mutahi Bischoff1183711006,878
34Kevin Kers727510006,775
18Dennis Geiger525101007,190
8Isak Hansen-Aarøen419600106,680
77Dele Thomas318300006,884
11Willum Thór Willumsson517101106,985
11Willum Thór Willumsson21510006,5–
7Virgil Misidjan––––––––
8Argyris Darelas––––––––
11Başar Önal ––––––––
21Rober González––––––––
32Vito van Crooij––––––––
35Sam de Laat––––––––
37Merijn van de Wiel––––––––

Aanvallers

#SpelerWMinGAGKRKRatingImpact
20Noé Lebreton1399210306,872
10Dusan Tadic1192003107,081
30Bryan Linssen1286020106,872
35Jamiro Monteiro1156600206,974
19Adam Tahaui840020007,081
14Kaj Sierhuis831421106,981
7Emre Mor723711007,089
9Danilo––––––––
9Kento Shiogai––––––––
10Sontje Hansen––––––––
14Lars Olden Larsen––––––––
18Koki Ogawa  ––––––––
26Luc Nieuwenhuijs––––––––
34Youssef El Kachati––––––––