Go Ahead Eagles

GAESeizoen Eredivisie 2025/26

  1. V
  2. V
  3. G
  4. G
  5. G

Seizoen Eredivisie 2025/26

Gespeeld
33
Gewonnen
7
Gelijkgespeeld
14
Verloren
12
Doelpunten
52
Doelpunten per duel
1,6
Doelpunten tegen
15
Doelsaldo
+6
Clean sheets
6
Thuisbalans
3-1-2
Uitbalans
1-2-3

Gemiddeld per wedstrijd

Balbezit
47,8%
Schoten
11,4
Schoten op doel
4,8
Corners
5,2
Overtredingen
7,8

Gemiddelden over de laatste 10 wedstrijden met statistieken.

In de beste elf

Eredivisie · Eredivisie 2025/26
Weekselecties
5+
Rondes vertegenwoordigd
2/7
In team v/h seizoen
0

Go Ahead Eagles was in 2 van 7 beschikbare rondes vertegenwoordigd.

Nog niet compleet: 27 afgeronde ronde(s) wachten op gegevens. Die tellen niet als nul.

Hoe tellen we?

Elke speler in een afgeronde weekelf telt als één selectie, voor de club van die ronde. Meerdere spelers in dezelfde ronde tellen als één vertegenwoordigde ronde. De seizoenself is een actuele selectie, geen verzameling weekselecties. Nog niet opgeslagen rondes zijn berekend met het huidige scoremodel en kunnen nog wijzigen.

Opstelling · 4-5-1

6 van de laatste 10 duels in 4-5-1

Topspelers

Recente vorm

NEC Nijmegen — Go Ahead Eagles
NEC Nijmegen
Zo 17 Mei2–1Eredivisie 25/26 · 34
Go Ahead Eagles
Nog geen inzetten
Go Ahead Eagles — PSV
Go Ahead Eagles
Zo 10 Mei1–4Eredivisie 25/26 · 33
PSV
Nog geen inzetten
Sparta Rotterdam — Go Ahead Eagles
Sparta Rotterdam
Zo 3 Mei2–2Eredivisie 25/26 · 32
Go Ahead Eagles
Nog geen inzetten
Go Ahead Eagles — AZ Alkmaar
Go Ahead Eagles
Do 23 Apr0–0Eredivisie 25/26 · 31
AZ Alkmaar
Nog geen inzetten
FC Groningen — Go Ahead Eagles
FC Groningen
Za 11 Apr0–0Eredivisie 25/26 · 30
Go Ahead Eagles
Nog geen inzetten
Go Ahead Eagles — PEC Zwolle
Go Ahead Eagles
Zo 5 Apr5–0Eredivisie 25/26 · 29
PEC Zwolle
Nog geen inzetten
FC Utrecht — Go Ahead Eagles
FC Utrecht
Zo 22 Mrt2–0Eredivisie 25/26 · 28
Go Ahead Eagles
Nog geen inzetten
Go Ahead Eagles — NAC Breda
Go Ahead Eagles
Zo 15 Mrt6–0Eredivisie 25/26 · 27
NAC Breda
Nog geen inzetten
Go Ahead Eagles — FC Twente
Go Ahead Eagles
Zo 8 Mrt1–4Eredivisie 25/26 · 26
FC Twente
Nog geen inzetten

Selectie (36)

Cijfers over dit seizoen, alle competities samen. Rating is het gemiddelde wedstrijdcijfer; impact telt doelpunten, assists, verdedigend werk en meer, gewogen naar positie.

Keepers

#SpelerWMinGAGKRKRatingImpact
1Kjetil Haug––––––––
22Nick Marsman––––––––
30Sven Jansen––––––––
30Thomas Hulleman––––––––
33Nando Verdoni––––––––

Verdedigers

#SpelerWMinGAGKRKRatingImpact
4Joris Kramer 343.01613007,172
5Dean James261.63011006,869
26Julius Dirksen181.18220007,172
2Alfons Sampsted1287902006,869
3Gerrit Nauber 979920007,072
25Giovanni van Zwam1268500006,666
20Eus Waayers46601006,6–
6Tino Jukic––––––––
27Tomas Galvez––––––––
28Pim Saathof ––––––––
35Terence Lantveld––––––––

Middenvelders

#SpelerWMinGAGKRKRatingImpact
21Melle Meulensteen342.83361007,172
17Mathis Suray322.604122006,973
7Jakob Breum282.04265007,477
16Victor Edvardsen261.99547006,972
8Evert Linthorst291.48312006,769
34Yassir Salah Rahmouni2077700006,767
24Kenzo Goudmijn1676500006,666
10Søren Tengstedt1369040006,872
6Calvin Twigt1252700006,666
15Robbin Weijenberg 24500006,2–
20Xander Blomme––––––––

Aanvallers

#SpelerWMinGAGKRKRatingImpact
9Milan Smit191.36262006,974
18Richonell Margaret221.03512006,567
23Thibo Baeten2076613006,670
9Stefán Ingi Sigurdarson1463830006,872
11Oskar Sivertsen1433501006,668
27Finn Stokkers1926710006,670
32Ofosu Boakye1800006,3–
29Erik Flataker––––––––
31Dani Tijman––––––––