Seizoen Buitenspel 2026/2027

Gespeeld
8
Gewonnen
4
Gelijkgespeeld
2
Verloren
2
Doelpunten
21
Doelpunten per duel
2,6
Doelpunten tegen
11
Doelsaldo
+10
Clean sheets
1
Thuisbalans
2-0-1
Uitbalans
2-2-1

Gemiddeld per wedstrijd

Balbezit
59,4%
Schoten
21,7
Schoten op doel
7,6
Grote kansen
3,0
Corners
7,0
Passnauwkeurigheid
85,7%
Overtredingen
11,4

Gemiddelden over de laatste 10 wedstrijden met statistieken.

In de beste elf

Eredivisie · Buitenspel 2026/2027
Weekselecties
2
Rondes vertegenwoordigd
1/3
In team v/h seizoen
0

FC Twente was in 1 van 3 afgeronde rondes vertegenwoordigd.

Team v/d week

Team v/h seizoen · nu

Momenteel geen spelers in de seizoenself.

Ronde 11 · voorlopig · telt nog niet mee

Nog onvoldoende wedstrijdgegevens.

Hoe tellen we?

Elke speler in een afgeronde weekelf telt als één selectie, voor de club van die ronde. Meerdere spelers in dezelfde ronde tellen als één vertegenwoordigde ronde. De seizoenself is een actuele selectie, geen verzameling weekselecties. Nog niet opgeslagen rondes zijn berekend met het huidige scoremodel en kunnen nog wijzigen.

Opstelling · 4-5-1

10 van de laatste 10 duels in 4-5-1

Topspelers

Programma

AZ Alkmaar — FC Twente
AZ Alkmaar
Zo 25 Okt20:00Eredivisie · Ronde 10
FC Twente
AZ41%Gelijk25%TWE35%
Nog geen inzetten
Excelsior — FC Twente
Excelsior
Vandaag14:30Eredivisie · Ronde 11
FC Twente
EXC25%Gelijk23%TWE52%
Nog geen inzetten
FC Twente — Ajax
FC Twente
Zo 8 Nov14:30Eredivisie · Ronde 12
Ajax
TWE40%Gelijk27%AJA33%
Nog geen inzetten
FC Twente — Willem II
FC Twente
Zo 22 Nov12:15Eredivisie · Ronde 13
Willem II
TWE40%Gelijk27%WIL33%
Nog geen inzetten
NEC Nijmegen — FC Twente
NEC Nijmegen
Zo 29 Nov20:00Eredivisie · Ronde 14
FC Twente
NEC40%Gelijk27%TWE33%
Nog geen inzetten
Go Ahead Eagles — FC Twente
Go Ahead Eagles
Zo 6 Dec14:30Eredivisie · Ronde 15
FC Twente
GAE40%Gelijk27%TWE33%
Nog geen inzetten

Recente vorm

FC Twente — FC Utrecht
FC Twente
Zo 18 Okt1–2Eredivisie · Ronde 9
FC Utrecht
TWE62%Gelijk20%UTR18%
Nog geen inzetten
Fortuna Sittard — FC Twente
Fortuna Sittard
Za 10 Okt1–1Eredivisie · Ronde 8
FC Twente
FOR24%Gelijk22%TWE53%
Nog geen inzetten
FC Twente — PSV
FC Twente
Zo 20 Sep3–2Eredivisie · Ronde 7
PSV
TWE32%Gelijk22%PSV46%
Nog geen inzetten
FC Twente — ADO Den Haag
FC Twente
Za 12 Sep2–0Eredivisie · Ronde 6
ADO Den Haag
TWE78%Gelijk13%ADO9%
Nog geen inzetten
FC Twente — Telstar
FC Twente
Wo 9 Sep1–0Eredivisie · Ronde 3
Telstar
TWE64%Gelijk20%TEL16%
Nog geen inzetten
FC Groningen — FC Twente
FC Groningen
Zo 6 Sep2–2Eredivisie · Ronde 5
FC Twente
GRO31%Gelijk25%TWE45%
Nog geen inzetten
SC Cambuur — FC Twente
SC Cambuur
Zo 30 Aug1–4Eredivisie · Ronde 4
FC Twente
Nog geen inzetten
Qarabağ — FC Twente
Qarabağ
Do 27 Aug1–4Europa Conference League 26/27 · Play-offs – return
FC Twente
QAR40%Gelijk27%TWE33%
Nog geen inzetten
FC Twente — Qarabağ
FC Twente
Do 20 Aug0–1Europa Conference League 26/27 · Play-offs – heen
Qarabağ
TWE40%Gelijk27%QAR33%
Nog geen inzetten

Selectie (43)

Cijfers over dit seizoen, alle competities samen. Rating is het gemiddelde wedstrijdcijfer; impact telt doelpunten, assists, verdedigend werk en meer, gewogen naar positie.

Keepers

#SpelerWMinGAGKRKRatingImpact
1Lars Unnerstall111.03000006,774
16Joël Drommel436201006,882
16Issam El Maach––––––––
21Sam Karssies––––––––
22Przemyslaw Tyton––––––––
22Remko Pasveer––––––––
31Yannick Gerritsen––––––––

Verdedigers

#SpelerWMinGAGKRKRatingImpact
28Bart van Rooij151.33902007,285
4Ruud Nijstad131.18210006,878
3Robin Pröpper 131.00030206,985
29Aske Adelgaard1183011107,085
38Max Bruns1076631107,286
23Stav Lemkin 218000106,674
24Krzysztof Kurowski25701006,7–
12Guilherme Peixoto35300006,4–
2Michał Rosiak––––––––
17Alec Van Hoorenbeeck––––––––
33Bjorn Titulaer––––––––
39Jip Meilink––––––––
39Mats Rots––––––––
–Juliën Mesbahi––––––––

Middenvelders

#SpelerWMinGAGKRKRatingImpact
6Ramiz Zerrouki151.29811307,284
8Daouda Weidmann1399344107,799
27Sondre Ørjasæter1398116107,188
11Daan Rots1491221207,184
20Thomas van den Belt1444500106,882
14Kristian Hlynsson940700006,774
4Mathias Kjølø512600006,6–
18Jordy Bawuah11700006,6–
26Benjamin Nagel––––––––
32Arno Verschueren––––––––
41Gijs Besselink––––––––

Aanvallers

#SpelerWMinGAGKRKRatingImpact
9Wout Weghorst141.21664107,386
10Younes Taha1280732307,390
7Marko Pjaca1471662007,394
25Lucas Vennegoor of Hesselink1126710006,778
17Filip Thorvaldsen820700006,679
37Naci Ünüvar12201007,1–
8Taylor Booth––––––––
9Ricky van Wolfswinkel––––––––
30Owen Panneflek––––––––
30Sayfallah Ltaief––––––––
36Nigel Groenewald––––––––