Excelsior

EXCSeizoen Eredivisie 2025/26

  1. W
  2. G
  3. W
  4. W
  5. G

Seizoen Eredivisie 2025/26

Gespeeld
31
Gewonnen
8
Gelijkgespeeld
7
Verloren
16
Doelpunten
38
Doelpunten per duel
1,2
Doelpunten tegen
20
Doelsaldo
0
Clean sheets
1
Thuisbalans
1-2-4
Uitbalans
2-1-2

Gemiddeld per wedstrijd

Balbezit
52,6%
Schoten
15,1
Schoten op doel
5,0
Corners
4,0
Overtredingen
11,0

Gemiddelden over de laatste 10 wedstrijden met statistieken.

In de beste elf

Eredivisie · Eredivisie 2025/26
Weekselecties
5+
Rondes vertegenwoordigd
3/7
In team v/h seizoen
0

Excelsior was in 3 van 7 beschikbare rondes vertegenwoordigd.

Nog niet compleet: 27 afgeronde ronde(s) wachten op gegevens. Die tellen niet als nul.

Team v/d week

Team v/h seizoen · nu

Momenteel geen spelers in de seizoenself.

Hoe tellen we?

Elke speler in een afgeronde weekelf telt als één selectie, voor de club van die ronde. Meerdere spelers in dezelfde ronde tellen als één vertegenwoordigde ronde. De seizoenself is een actuele selectie, geen verzameling weekselecties. Nog niet opgeslagen rondes zijn berekend met het huidige scoremodel en kunnen nog wijzigen.

Opstelling · 4-3-3

6 van de laatste 10 duels in 4-3-3

Topspelers

Recente vorm

Sparta Rotterdam — Excelsior
Sparta Rotterdam
Zo 17 Mei2–3Eredivisie 25/26 · 34
Excelsior
Nog geen inzetten
Excelsior — FC Volendam
Excelsior
Zo 10 Mei1–1Eredivisie 25/26 · 33
FC Volendam
Nog geen inzetten
FC Groningen — Excelsior
FC Groningen
Za 2 Mei2–3Eredivisie 25/26 · 32
Excelsior
Nog geen inzetten
Excelsior — FC Utrecht
Excelsior
Zo 26 Apr5–0Eredivisie 25/26 · 31
FC Utrecht
Nog geen inzetten
PEC Zwolle — Excelsior
PEC Zwolle
Zo 12 Apr2–2Eredivisie 25/26 · 30
Excelsior
Nog geen inzetten
Excelsior — NEC Nijmegen
Excelsior
Za 4 Apr0–2Eredivisie 25/26 · 29
NEC Nijmegen
Nog geen inzetten
Heracles Almelo — Excelsior
Heracles Almelo
Vr 20 Mrt1–1Eredivisie 25/26 · 28
Excelsior
Nog geen inzetten
Feyenoord — Excelsior
Feyenoord
Zo 15 Mrt2–1Eredivisie 25/26 · 27
Excelsior
Nog geen inzetten
Excelsior — SC Heerenveen
Excelsior
Za 7 Mrt1–2Eredivisie 25/26 · 26
SC Heerenveen
Nog geen inzetten

Selectie (41)

Cijfers over dit seizoen, alle competities samen. Rating is het gemiddelde wedstrijdcijfer; impact telt doelpunten, assists, verdedigend werk en meer, gewogen naar positie.

Keepers

#SpelerWMinGAGKRKRatingImpact
1Stijn van Gassel322.82001007,172
16Calvin Raatsie218000007,070
40Tijmen Holla16000006,0–
16Celton Biai––––––––

Verdedigers

#SpelerWMinGAGKRKRatingImpact
4Casper Widell343.05411006,969
2Ilias Bronkhorst332.34821006,869
5Stan Henderikx1052700006,464
15Simon Janssen1350601006,768
17Nolan Martens948101006,667
2Eric da Silva Moreira––––––––
14Jan Plug––––––––
22H. Akujobi––––––––
22Osman Turay––––––––
–Marlon van de Wetering––––––––

Middenvelders

#SpelerWMinGAGKRKRatingImpact
8Irakli Yegoian312.67752007,072
11Gyan de Regt342.66337006,871
3Rick Meissen332.51403006,869
10Noah Naujoks312.335101006,973
20Lennard Hartjes211.56810006,868
6Adam Carlén251.22301006,768
18Chris-Kévin Nadje723400006,666
25Stijn Middendorp620500006,363
8Mathijs Tielemans213300006,7–
34Noa el Hamdaoui1170000––
24Guilliano Cairo1500006,3–
6Daniel van Vianen––––––––
18Valentin Sulzbacher––––––––
23Yacqub Finey––––––––

Aanvallers

#SpelerWMinGAGKRKRatingImpact
30Derensili Sanches Fernandes332.50363006,972
9Szymon Wlodarczyk2375531006,670
29Mike van Duinen2870312006,770
7Emil Hansson1258011006,770
7Do-young Yoon69710006,7–
28Nesto Groen11800006,3–
7Aymen Sliti––––––––
9Mario Domínguez––––––––
11Alireza Jahanbakhsh––––––––
12Kasey Bos ––––––––
19David Garden––––––––
21Ilano Silva Timas––––––––
30Ágúst Orri Þorsteinsson––––––––