Heracles Almelo

HEASeizoen Eredivisie 2025/26

  1. V
  2. V
  3. V
  4. V
  5. V

Seizoen Eredivisie 2025/26

Gespeeld
29
Gewonnen
4
Gelijkgespeeld
2
Verloren
23
Doelpunten
25
Doelpunten per duel
0,9
Doelpunten tegen
32
Doelsaldo
-25
Clean sheets
0
Thuisbalans
1-0-5
Uitbalans
0-0-6

Gemiddeld per wedstrijd

Balbezit
47,4%
Schoten
11,1
Schoten op doel
2,9
Corners
4,8
Overtredingen
13,9

Gemiddelden over de laatste 10 wedstrijden met statistieken.

In de beste elf

Eredivisie · Eredivisie 2025/26
Weekselecties
2+
Rondes vertegenwoordigd
2/7
In team v/h seizoen
0

Heracles Almelo was in 2 van 7 beschikbare rondes vertegenwoordigd.

Nog niet compleet: 27 afgeronde ronde(s) wachten op gegevens. Die tellen niet als nul.

Team v/d week

Team v/h seizoen · nu

Momenteel geen spelers in de seizoenself.

Hoe tellen we?

Elke speler in een afgeronde weekelf telt als één selectie, voor de club van die ronde. Meerdere spelers in dezelfde ronde tellen als één vertegenwoordigde ronde. De seizoenself is een actuele selectie, geen verzameling weekselecties. Nog niet opgeslagen rondes zijn berekend met het huidige scoremodel en kunnen nog wijzigen.

Opstelling · 4-5-1

9 van de laatste 10 duels in 4-5-1

Topspelers

Recente vorm

Heracles Almelo — FC Groningen
Heracles Almelo
Zo 17 Mei1–2Eredivisie 25/26 · 34
FC Groningen
Nog geen inzetten
Telstar — Heracles Almelo
Telstar
Zo 10 Mei3–0Eredivisie 25/26 · 33
Heracles Almelo
Nog geen inzetten
PEC Zwolle — Heracles Almelo
PEC Zwolle
Zo 3 Mei1–0Eredivisie 25/26 · 32
Heracles Almelo
Nog geen inzetten
Heracles Almelo — FC Volendam
Heracles Almelo
Zo 26 Apr0–2Eredivisie 25/26 · 31
FC Volendam
Nog geen inzetten
Heracles Almelo — Ajax
Heracles Almelo
Za 11 Apr0–3Eredivisie 25/26 · 30
Ajax
Nog geen inzetten
SC Heerenveen — Heracles Almelo
SC Heerenveen
Zo 5 Apr4–1Eredivisie 25/26 · 29
Heracles Almelo
Nog geen inzetten
Heracles Almelo — Excelsior
Heracles Almelo
Vr 20 Mrt1–1Eredivisie 25/26 · 28
Excelsior
Nog geen inzetten
AZ Alkmaar — Heracles Almelo
AZ Alkmaar
Zo 15 Mrt4–0Eredivisie 25/26 · 27
Heracles Almelo
Nog geen inzetten
Heracles Almelo — FC Utrecht
Heracles Almelo
Vr 6 Mrt0–0Eredivisie 25/26 · 26
FC Utrecht
Nog geen inzetten

Selectie (39)

Cijfers over dit seizoen, alle competities samen. Rating is het gemiddelde wedstrijdcijfer; impact telt doelpunten, assists, verdedigend werk en meer, gewogen naar positie.

Keepers

#SpelerWMinGAGKRKRatingImpact
16Timo Jansink151.35000006,868
1Fabian de Keijzer872000006,868
30Robin Mantel––––––––
33Leco Zeevalkink––––––––

Verdedigers

#SpelerWMinGAGKRKRatingImpact
4Damon Mirani332.93330006,767
24Ivan Mesik302.63320006,566
2Mimeirhel Benita251.44601006,667
23Mike te Wierik221.38310006,667
15Djevencio van der Kust211.19702006,465
3Jannes Wieckhoff1984700006,363
6Sava-Arangel Cestic735700006,565
27Jop Tijink1600006,6–
38Jeppe Wijnreder1500006,5–
22Lorenzo Milani––––––––
–David Vicente––––––––
–Manny Rodríguez––––––––
–Stijn Bultman––––––––

Middenvelders

#SpelerWMinGAGKRKRatingImpact
70Ajdin Hrustic272.22216007,072
73Walid Ould-Chikh241.49414007,072
17Tristan van Gilst281.26220006,667
10Thomas Bruns271.16710006,465
32Sem Scheperman161.12311007,071
14Erik Ahlstrand1474901006,667
20Rhys Bozinovski841500006,363
11Jeff Reine-Adélaïde13200006,5–
5Jordy Bruijn––––––––
26Daniël van Kaam––––––––
40Melle Roede––––––––

Aanvallers

#SpelerWMinGAGKRKRatingImpact
19Luka Kulenovic291.62353007,074
7Bryan Limbombe221.31013006,870
8Mario Engels2499812006,466
21Yvandro Borges Sanches1151620006,670
41Tarik Hamamioglu21700006,4–
39Sil Blokhuis2800006,6–
31Antonio Satriano1500006,4–
20Diego van Oorschot––––––––
28Giandro Sambo––––––––
–Chafik Abbas––––––––
–Jean-Paul N'Djoli––––––––